Doładowanie za oglądanie

Doładowanie za oglądanie bez telefonu z Androidem

Promocja Doładowanie za oglądanie w sieci Orange przeznaczona jest dla posiadaczy telefonów i tabletów z systemem Android. Co jeśli takiego nie posiadasz? Pokaże jak z niej skorzystać.

Promocja ta pozwala uzyskać dodatkowe 25zł miesięcznie na wykorzystanie w sieci za oglądanie reklam. 1zł za każdy blok 5-7 reklam po ok 120sekund każda.

Doładowanie za oglądanie

Do wyświetlania reklam potrzebny jest system Android ponieważ tylko na tą platformę przygotowana została dedykowana aplikacja. Nie każdy jednak posiada smartfon czy tablet z tym system. Jeśli jednak masz system Windows czy Mac co jest wielce prawdopodobne 🙂 możesz posłużyć się emulatorem środowiska Android aby w nim uruchomić dedykowaną aplikację.

Zatem pobieramy ze strony http://bluestacks.com emulator BlueStacks który po zainstalowaniu pozwoli nam uruchamiać aplikację z systemu Android na naszym komputerze.

Szukamy aplikację „Reklamy” od Orange po połączeniu BlueStacks z naszym kontem Orange, (ew ściągamy BlueStacks Cloud Connect gdy ktoś nam użyczy na chwilę telefon z Androidem aby przesłać tą aplikację na Komputer wybierając odpowiednią opcję z menu telefonu)

Procedura oglądania reklam wygląda następująco:

1. Uruchamiamy aplikacje, rejestrujemy własny nr który będzie doładowywany, dostajemy kod poprzez sms, przepisujemy:

2. Możemy sprawdzić stan konta, ile posiadamy dostępnych reklam:

3. Przeglądamy pakiet reklam:

4. Przykładowy fragment reklamy:

5. Odpowiadamy na proste pytanie związane z reklamą:

6. Na koniec przepisujemy kod z obrazka i możemy przelać 1 zł na swoje konto. Suma ta ląduje na naszym koncie promocyjnym i jest do wykorzystania przez 7 dni od ostatniego zasilenia owego konta, maksymalnie przez miesiąc.

 

Więcej informacji o promocji:

http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4002783512,title,doladowanie-za-ogladanie-w-Orange-,article.html

 

Emulator pozwala na uruchamianie innego typu aplikacji które dostępne są wyłącznie na platformę Android. Jeśli masz inny ciekawy przykład jego wykorzystania nie zapomnij podzielić się nim w komentarzu.